Piastowe dziewczyny

Śmieszną miałyśmy z Lilką obserwację w pociągu. Przed nami siedziały panny, które oglądały SWOJE tik-toki (content typu: „Co myślicie o tej stylówie?„), obok jakaś gotycka laska patrzyła się okno, a jak dojeżdżaliśmy i ludzie zaczęli ustawiać się w przejściu, to tuż koło nas stanął gość wyglądający na obcokrajowca. Za nim stanęła pewna siebie ciemna blondynka, która podobnie jak większość dziewczyn za wiele na sobie nie miała, ale RÓWNIEŻ miała doskonałą figurę. Wyższa była od tego gościa, szersza w ramionach, ale bardzo, bardzo atrakcyjna. Z drugiego końca wagonu przebijała się przez ten tłum konduktorka i ta blonda poszła za nią w tym wydrążonym w ludziach tunelu. Ten gość tylko westchnął i się przesunął wiedząc, że NIGDY nie wygra z tyloma zepsutymi babami na raz. Parzyłyśmy na to i wrażenia miałyśmy podobne. Skwitowała to Lilka:

  • Wiesz, wydaje mi się, że Polki to najgorsze dziewczyny na świecie, ale z drugiej strony, cieszę się, że jestem częścią tej grupy.

🙂 I dokładnie tak!

<>

Poniedziałek. Sprzątam (DLACZEGO dom się TAK SAM brudzi?), piorę, byłam po chleb, ale podskoczyć też muszę po żarcie dla zwierząt. W sekcji dla DOMU wymieniłam dziś telefon stacjonarny (aparat). Jesteśmy tą częścią reliktu społecznego, która ma telefony stacjonarne i aparat nam się zepsuł. Wyświetlacz przestał działać już jakiś miesiąc temu… Dzwonić dzwoniło, wybierać mogłeś, ale nie z pamięci aparatu, tylko wstukując klawisze. NIE musiałam kupować jednak nowego, bo wiele lat temu, gdy wszyscy wokół likwidowali stacjonarne PRZEKAZALI nam swoje stare aparaty. Nowy stary, który mam po bracie, jest zdecydowanie lepszy niż poprzedni i ustawiłam już numery oraz dzwonek!

Mieszko wrócił, wczoraj jeszcze w jakimś sadzie zbierali jabłka i śliwki – CAŁY czas nie wiem, ile nas ta atrakcja wyniosła, ale zapłacę pewnie dopiero w piątek, gdy wrócimy -> bo JUTRO rano ZNÓW na chwilę wyjeżdżamy!

Tym razem BEZ Matiego (dlatego Łucja dziś od rana na randce), za to z Bibi! 🙂

Jedna myśl na temat “Piastowe dziewczyny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s