– fragment piosenki, którą śpiewała Łucja
http://www.wrzuta.pl/embed_video.js?key=5LT11Afgi4I&login=justa99&width=400&height=349&bg=ffffff
Czas jakiś temu w przedszkolu były obchody dnia BABCI I DZIADKA. Ważne, bo stawiły się na nie w komplecie wszystkie cztery sztuki dziadków 🙂 Ja niestety nie miałam aparatu, żeby uwiecznić. Kilka zdjęć zrobił natomiast Krzycho. Korzystając więc z tego, że mam dostęp do jego aparatu zaległa fotorela!

Ze względów kronikarskich przypomnę rolę dziewczyn.
Łucja:
Kocham babcię, kocham dziadka, Za ich serce, za ich miłość. W dużym zdrowiu, długie lata, Niech nam żyją, niech nam żyją!Lila: Przytuliłaś mnie, kiedy byliśmy sami.
Co ciekawe ze swojej roli Lila mówiła tylko SAMI 🙂

Łucja była przejęta, Lila była posępna. Rozpogodziła się dopiero przy tańcu z dziadkiem 🙂 Babcia natomiast tańczyła z wnuczkami sambę. Nie ma tego uwiecznionego, gdyż większość zdjęć jest za bardzo poruszona. Chyba, żebym pogadała z czyimś tam dziadkiem, który namiętnie Lutkę w tańcu fotografował 🙂
http://www.wrzuta.pl/embed_video.js?key=aUaeGXu6GM4&login=justa99&width=400&height=349&bg=ffffff
<><>
- Jak Ci tam kochanie bez nas?
- Smutno i zimno. Jutro do Was przyjadę.
- Rozwiesiłeś pranie?
- Tak.
- Nastawiłeś kolejne?
- Nie, to nie rozwiesiłem.
- To rozwieś. I pamiętaj zabrać kotka Łucji z suszarki.
- Może nie zapomnę…
- Wąchałeś moją koszulę nocną przed snem?
- Nie. A dlaczego miałem wąchać?
- Bo położyłam Ci na poduszce.
- Zasnąłem przed telewizorem.
No cóż… Przyjeżdżaj więc szybko zając!!! :))
