szesnaście?

Mieliśmy w Krakowie trudny moment zaraz po przyjeździe… Lila mnie nawigowała i się pomyliła. Małe wyjaśnienie: ja mam telefon bez googla i nie mam map. Tzn. mam inne mapy, a tylko gugiel jest sparowany z miejską komunikacją i zawsze na wyjazdach pilotują dzieci, a a ja po prostu za nimi podążam. Szła więc przodem Łucja z Matim i prowadzili, lecz pannie starszej zachciało się pączka, więc szłyśmy dalej z Lilą same. No i wsiadłyśmy do złego tramwaju, po jednym przystanku wysiadłyśmy, a chwilę później Łucja napisała, że oni już prawie na miejscu. I wtedy Lila wybuchła (to był duży wybuch i nasza awantura była dość widowiskowa, więc mijający nas ludzie BARDZO się nas patrzyli).

  • Pomyliłam się!!! Czy to nie rozumiesz, że ona ZAWSZE jest lepsza??! ZAWSZE! Ona zjadła pączka i JUŻ jest na miejscu!! NIGDY jej nie dorównam!!!! Nienawidzę TEGO miejsca!! IDĘ na dworzec i będę tam mieszkać aż przyjedzie nasz pociąg powrotny!

ONA-> ZAWSZE -> LEPSZA. Widzicie to?

No ale tak to z tą Łucją jest. Wszystko robi dobrze, ma dobrą intuicję, której ufa i szybko myśli. Ma wianuszek wielbicieli i chłopaka. Ma koleżanki, bogate życie towarzyskie i milion planów. No i ma 16 lat! Minie to o 17:55, ale to dziś! Ogląda maniakalnie Greys Anatomy, lecz tak myślę, że to w związku z nadchodzącą operacją ta fascynacja szpitalami. No i naprawdę solidnie szykuje się poprawy matmy. Nawet na wyjeździe wstawała rano i robiła te zadania! Jest butomaniaczką (IMO te co się jej podobają są IDENTYCZNE), ma swój styl oraz ma cały rytuał dbania o swój wygląd (to dobrze – dzięki temu czuje się pewniej). Mają z Lilką swoje tajemnice i ploteczki, a także razem oglądają jakieś filmy, ale na wyjazdach zawsze tworzy duet z Mieszkiem. Świętowanie? Nie dziś, bo dziś świętuje z Matim, który coś dla niej przygotował, no i NIE jutro. Ale na pewno wkrótce!

Wyżej Kraków, niżej Roztocze:

Nasz domek na ostatniej ekapadzie miał nr 26. Widać tam w wiacie Łucję, która wyciąga do nas ręce. Ja z maluchami łaziłam, a ona miała na telefonie lekcję.

  • Nie wiem Łuczku dlaczego, ale nr 26 kojarzy mi się z Tobą.
  • Bo ja jestem 2006.
  • No tak.

Jedna myśl na temat “szesnaście?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s