Dzień Niepodległości i Dzień Hot Doga

Co roku robię przed wakacjami przegląd w aucie. Trzeba, nie trzeba, dzięki temu czuję się bezpieczniej… Tyle, że w tym roku, gdy zadzwonili do mnie z ASO podali cenę o 70% wyższą niż rok temu! Bardzo ich lubię, zawsze mi umyli, odkurzyli, posprzątali, no ale to DUŻO. Wiedziałam, że mam do wymiany RÓWNIEŻ klocki i pomyślałam, że zrobię to w punkcie nieautoryzowanym. Dołączyłam do różnych społeczności Dacii i posiadaczy aut francuskich, bo np. w przypadku klocków potrzebne jest specjalnie serwisowe urządzenie bez którego można coś tam uszkodzić i zaczęłam szukać MECHANIKA. Termin był na dziś i zrobione! Nie wszystko, na razie tylko uzupełniony olej, zmienione klocki i sprawdzony płyn hamulcowy. Tego lata podjadę jeszcze do nich na wymianę oleju, ale to czasowo będzie dłuższe… No i w sumie tak jakoś BARDZO dużo nie zaoszczędzę, tyle że rozbijam to sobie na całe wakacje. Ale radość jest, że fragment już załatwiony! 🙂

Poza tym robię wszystko, żeby odwlec czas tego co powinnam robić, a towarzyszą mi zakwasy (miesiąc NIE biegania i od soboty ruszyć się nie mogę!) oraz bruschetta. Spotkałam w piekarni biegową znajomą i ona brały TRZY wielkie buły. I mówi: One są super, nawet po kilku dniach są pyszne i ja robię na okrągło bruschetty! Zapomniałam o tej potrawie, a jest dokładnie na TERAZ!

<><>

Dziewczyny ostatnio grywają w scrubble. Grę dostał Mieszko na koniec roku, ale nieoczekiwanie zainteresowała ona panny. Co ciekawe, gdy grają stosują własne zasady. Mamy więc mieszankę języków, akronimów i skrótów… Nie do połapania się!

Jedna myśl na temat “Dzień Niepodległości i Dzień Hot Doga

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s