Kumulacja końca czerwca

Na ostatni dzień czerwca MAM bombę uderzeniową spraw do załatwienia (NIE chodzi o górę prania czy ponowne zwinięcie namiotu). Po pierwsze było zamieszanie ze świadectwem Mieszka. Gość miał na semestr zimowy dobry (4, 4, 5, 5) i na letni proponowany również dobry (4+,4). Okej, ale na świadectwie na koniec pojawił się dostateczny. ?? Nie było żadnych uwag, ani nie przyznał się do żadnego wykroczenia podczas ostatniego tygodnia szkoły, więc napisałam meila do wychowawczyni: DLACZEGO? Sprawa jest o tyle ważna, że przyroda kończy się w klasie czwartej i ocena pojawia się ponownie na świadectwie ośmioklasisty, wpływając na średnią… O problemie powiedziałam Diablemu i on zapytał: CZY mogę zareagować?? I powiedziałam TAK, wiedząc, że on potrafi zrobić niezły dym… 😉 I zrobił, została zwołana specjalna rada pedagogiczna, świadectwo wystawiono ponownie i otrzymaliśmy również pismo z przeprosinami od dyrekcji i nauczyciela prowadzącego przedmiot. DZIŚ rano podjechałam do szkoły, oddałam STARE świadectwo i dostałam NOWE. Diabli widział tam możliwość reakcji jeszcze w przypadku kilku innych przedmiotów, ale przyblokowałam. SAM Mieszko został poinformowany o zadymie i ma NAKAZ otrzymania paska w przyszłym roku, żeby to wszystko było UZASADNIONE.

Druga sprawa to 500+. Czy Wy pamiętaliście w lutym złożyć wnioski? Bo ja NIE. Zastanawiałam się GDZIE jest wpłata z tego miesiąca, zadłużyłam się u Liliany i na wakacjach postanowiłam zadzwonić do GOPS-u, żeby ten brak wpłaty wyjaśnić… Wniosek online złożony do końca czerwca gwarantuje wypłaty do końca sierpnia. Późno, ale cieszę się, że to odkryłam i JUŻ, przed chwilą, go złożyłam.

Zadzwonili do mnie we wtorek z US i muszę złożyć korektę pitu. Już sprawdziłam to o co pytali, oddzwoniłam i mam to wyjaśnione. Nowy druk zakładam dostarczę około poniedziałku.

Czwarte to mój nowy lek na alergię, którego NIGDZIE nie ma, a recepta jest ważna jeszcze TYLKO dziś. Lecz obdzwoniwszy kilka aptek znalazłam taki, który go MA i koło 13-stej chcę tam ruszyć… Może w drodze do dziadków, bo dziś jedziemy po naszego kota!

Wysłałam również meila do szpitala, gdzie czekamy na termin operacji Łucji, czy mają może już jakieś informację KIEDY, a sama panna napisała do studia piercingu, gdzie bywają sami WAŻNI, a ona chce tam sobie zrobić kolczyk w pępku. Żeby podali jej wolny termin 🙂 Także miesiąc kończymy w niezłym zapętleniu! Za to może jutro zaczniemy dzień od zakupów na rynku?

Mój piękny gagatek w wersji zachodzącego słońca (Golden Hour) oraz w środku upalnego dnia!

Myliśmy się wczoraj długo (patrzcie na nadmorskie pięty Lilki!), ale dziś wieczorem chyba zrobimy sobie JESZCZE z dziewczynami FOOT SPA… Zwróćcie proszę uwagę również na rękę Mieszka 😀 On na okrągło podnosi sobie koszulkę, żeby wietrzyć ciało!

6 myśli na temat “Kumulacja końca czerwca

 1. Ja składam zawsze wniosek przez bankowość online i tam zawsze przysyłają przypomnienia, więc pamiętałam na szczęście 😉 BTW Niezłe zamieszanie z tą oceną, trzeba jednak swoich interesów pilnować!

  Polubienie

 2. Ja nie pamiętałam, bo zignorowałam przypomnienie w bankowości elektronicznej, ale na szczęście na czas mi ktoś przypomniał. I od czerwca dostaje normalnie.

  Prawdę mówiąc jak pisałaś o akrobacjach finansowych na początku czerwca chciałam Cię zapytać, czy nie wpłynęło Ci 500+ pierwszego dnia miesiąca, ale uznałam, że by to było wścibskie. Nie przyszło mi do głowy, że mogłaś po prostu zapomnieć złożyć wniosek.

  Polubienie

 3. 🙂 no widzisz, a jednak mogłam 🙂 Tak jak teraz mówisz, ktoś sie mnie pytał czy złożyłam, lecz założyłam, że składa na nowo, bo nie złożył wcześiniej.

  Polubienie

 4. Czyli pani przez pomyłkę wstawiła 3? Zdarza się. Tylko, że wychowawca nie zwrócił na to uwagi? Hmm… Ja miałam podobną sytuację, ale wychowawca zwrócił uwagę, że ocena proponowana i roczna się różni. U mnie wychowawcy bardzo dbają o swoich wychowanków. Jedna z nich tak się zdenerwowała na informatyka, że załatwiła u dyrekcji sprawdzian dla ucznia z całego roku. Zdał na wyższą ocenę.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s