Proud & Fabulous

No dobra. Zamierzałam zacząć od tej ramki wyżej, która była punktem wyjścia parady, ale tak naprawdę takie wydarzenie to PRZEDE WSZYSTKIM świetna zabawa. BARDZO dużo było dziś ludzi… Parada Równości była połączona z Pride Kijów i na żadnej wcześniejszej edycji nie działo się aż tyle i NIE było aż tak LUDNIE! Dotarłam tam z Lilką i z Mieszkiem (dwie godziny przed paradą-> na wydarzenia w miasteczku festiwalowym), a dwie godziny później dołączyła do nas Łucja. Event nie rozpoczął się równo, więc ZDĄŻYŁYŚMY zabrać Łucję i do strefy makijażu i na bezpłatne lemoniady. Panna najstarsza ma tylko taką refleksję, że ci mężczyźni tam byli piękni, bo byli ZADBANI. Była świetna muzyka, a platform TYLE, że nie widzieliśmy wszystkich idąc wzdłuż 🙂 Na ćwierkacza wrzuciłam dwa filmiki!

A ci obaj goście byli piękni 🙂

<><>

Fotki pewnie jeszcze jakieś będą, a na razie… RUSZAMY na wakacje! Tura pierwsza zaczyna się jutro po szóstej rano i będzie krótka, bo nie za bardzo mi pasuje. Powinnam zawieźć do szkoły Mieszka jakieś pismo, no i muszę to zrobić jeszcze w lipcu. Lecz boję się, że wszystkie tegoroczne terminy będą pasować średnio, więc JEDNAK zaczynamy teraz! Kot już wywieziony do dziadków, razem z karmą i kwiatami z zakończenia roku (storczyki też mi padną, więc oddałam razem z pękami tulipanów). AKTUALNIE jesteśmy w wirze pakowania, no i WRACAMY w środę wieczorem!

3 myśli na temat “Proud & Fabulous

  1. 🙂 Nie wiem, ale jest duża zmiana w moim wyglądzie jak się wyśpię i pomaluję 😉 Poza tym uzywam tych wszystkich boosterów z witaminą C/oraz innymi. Już zdjęcia z wakacji są gorsze, bo mam nogi nie posmarowane jakąś oliwką, a na włosach przychlast, bo nie dało sie pod tym zimnym prysznicem spłukać odżywkę. No i jak wyśpię i nie stresuję to jest ogromna zmiana. Podczas roku szkolnego próbowałam nagrać filmik jak proawdzę auto i telefon stoi z boku i wszystkie próby to była katastrofa. Spocona, z makijażem, nałożonym byle jak i jakimś napięciem. To nigdy nie pomaga 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s