Podstawą szczęścia jest wolność, podstawą wolności jest wybór

-któryś tam myśliciel z Aten

Patrząc wczoraj na miskę z specjalną ściereczką do mycia okien, która stoi w MOJEJ sypialni, od półtora miesiąca, podjęłam decyzję… Pomyślałam: To będzie męska decyzja miesiąca MAJ. Nie umyję tych dwóch okien, co to mi zostały z niedokończonych przygotowań do Wielkanocy! Umyję za rok! Ale jak za dnia spojrzałam na okna, doszłam do wniosku, że po PROSTU to zrobię i ZROBIŁAM. Zajęło mi to 10 minut, wyjęłam od razu, przy okazji, fikusa, który rośnie w kącie i jest JEDYNĄ rośliną w naszym domu ORAZ wstawiłam go do wanny. Umyty, po wodnej kąpieli JUŻ obcieka i pod wieczór powędruje do swojego kąta.

Pokaże Wam DZIŚ poszewki, które to są w ramach projektu DOM: na MAJ. Równolegle w MAJU, DUŻO się wydarzyło w stylistyce ogrodu! Poszewki to wybór bardzo minimalistyczny (rok temu kupowałam kanapy!), ale po majówkowych ekscesach, mamy miesiąc jedzenia kaszy i czegoś co ja nazywam KUCHNIA-Fusion, a dzieci bezlitośnie określają: wynalazkami z resztek. Szydzą bezpodstawnie, bo w Brukseli, byliśmy w mega przyjemnym miejscu, gdzie serwowali bowls i było to dokładnie to co im podaję: miska ryżu, jajko, kilka warzyw, kawałek piersi kurczaka/parówka i dużo szczypiorku (WYRÓSŁ nam). Sajgonki z soczewicą i marchewką też zresztą mogą być!

Zmieniłam sobie kołdrę na letnią, a w nadchodzącym tygodniu chcę się z Lilką wybrać po pokrzywę. Wszyscy wokół zbierają i nawet gadałam z jedną babką i ona używa jej też jako nawóz! Weźmiemy rękawice, siaty i pozbieramy!

Reklama

2 myśli na temat “Podstawą szczęścia jest wolność, podstawą wolności jest wybór

  1. A ja dziś też większość kwiatów obryzgałam prysznicem. Ale głównie dlatego że mam jakieś ferelne warunki, bo robale mi się lęgną jak nigdy.
    A poszewki piękne!

    Polubienie

  2. poszewki z Homli 🙂 TO mój ulubiony sklep ostatnio. Ta z tyłu po prawej była za 6 pln 🙂 Są z grubej bawełny i z suwakiem.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s