Frajdej-srajedej, a właściwie to u nas snowdey.

Rzeczywiście jak tak Cię tydzień zmarnuje, to w piątek czujesz się nowonarodzony 🙂 Czegoż to my nie zrobimy! A zrobimy tradycyjnie niewiele… Sprawdzę górę kartkówek, posprzątam, a w niedzielę odwiozę do dziadków opony i ROWER Mieszka, bo TERAZ (po śniegu) chyba JUŻ nie będzie jeździł?!!?

A ja z okazji dzisiejszego dnia kupiłam sobie rydze! W naszym małym, okolicznym, sklepie mąż właścicielki zbiera, ona zamraża na styropianowych tackach i KUPUJE się je na wagę. Brałam pierś kurczaka dla maluchów i wzięłam więc sobie takie małe rydze! Łucji JESZCZE nie ma ( jest 20:30), bo panna szaleje z koleżankami wysyłając mi raz po raz fotki z kolejnych przymierzalni (albo z kolejną kawą). Chciałam wybrać się jutro z dzieciakami na jakiś spacer, ale jak ten deszczośnieg będzie dalej walił, to chyba odpuścimy… Kurcze, może jednak kupię już dziś jakieś podchoinkowe książki? Te promki są naprawdę niezłe!

Wyciągnęłam Mieszka na spacer z psem w deszczu, bo gość zapuszcza przed kompem korzenie. Idziemy, mokniemy, a on cały czas GADA:

  • Mamo, a wiesz co będzie za 8 dni?
  • Proszę nie przypominaj mi o Mikołajkach.
  • Ja bym chciał tylko szybkę ochronną na telefon. Nieważne. Za osiem dni będzie event. Winter is coming. To takie nawiązanie do Fortnite.
  • To nawiązanie do Gry o Tron.
  • Może, ale oni tam do siebie mówią: See you on the other side. I to chodzi o to…
  • To chodzi o MUR. I Grę o Tron.
  • Tak, ale też o Fortnite

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s