Ci, których kochamy najmocniej, zdradzają nas najboleśniej

-Templariusze, HBO. Kiedyś już TO oglądałam, ale tylko chyba pierwszy sezon. Jakby nie było tam bardzo wyraźnie widać coś co kiedyś mój znajomy mówił: „W poprzednich epokach ludzie byli równie inteligentni jak my. A może nawet bardziej. Mieli inną wiedzę wyjściową, więc mogą nam się wydawać głupsi, ale to nieprawda”. W tym filmie jest np. Papież i jest TO wirtuoz dyplomacji. Człowiek nieprzypadkowy na stanowisku największej władzy w Europie XIII wieku. Równolegle dzieciaki wsiąkły w „Squid Game”, nowy koreański serial na Netflixie, który jest mega popularny na Tik Toku.

Zawieźliśmy do dziadków pierwszy rower. Kolejne w kolejne weekendy, a ostatni będzie Mieszka! Ja ani panny JUŻ nie śmigamy, a młodemu się to jeszcze regularnie przydarza! Pigwa pocięta i zasypana cukrem, a dom z grubsza gotowy na kolejny tydzień. Klarens ciągle mieszka z nami. Zasypia na schodach, jak tak mały kotek, któremu opadła głowa i przybił gwoździa nosem i paraliżuje domowy ruch. U góry schodów kotka, u dołu Bibi i każda się boi koło niego przejść… I tak siedzą godzinami… A TEN, żeby mi udowodnić, że on jest DOMOWYM kotkiem załatwił się wczoraj do kuwety! :0

Z telefonem nic nowego. Cały wczorajszy dzień spędziłam na blokowaniu wszystkiego co na nim miałam. Zmieniałam hasła, siedziałam na czacie oraz infolinii i blokowałam dostęp do urządzenia. Bank, googla, youtuba, społecznościowe, komunikatory. Tindera po prostu usunęłam (nic tam i tak się nie działo), obywatel się sam zablokował, a w środku nocy przypomniało mi się jeszcze o Uberze, to zmieniłam hasło. Mam nową kartę SIM włożoną do „nowego” aparatu. „Nowy” pożyczyłam od dziadka. Nie ma w nim ZA wiele pamięci wolnej, ale wystarczy. Irytuje mnie książka telefoniczna, bo razem z moimi kontaktami jest na nim TERAZ 1500 (!!!!) numerów telefonicznych, ale niech, na razie, TAK zostanie… Z rzeczy miłych i rekreacyjnych wsadziłam do ziemi cebulki tulipanów, które kupiłam na początku września. Mam ochotę na kwitnący czosnek i w jednym sklepie widziałam chyba cebulki!

Reklama

2 myśli na temat “Ci, których kochamy najmocniej, zdradzają nas najboleśniej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s