Zawsze gdy to robię myślę o mojej mamie, która powtarzała, że musimy dbać o siebie, by nawet po urodzeniu pięciorga dzieci nie mieć skóry jak ziemia w lipcu

druga żona do trzeciej żony masując jej ciężarny brzuch. „Trzecia żona” – specyficzny film

Znalazłam dziś dowód i prawo jazdy! Zgubiłam chwilę przed wyjazdem i bałam się, że na dobre. Pamiętałam moment, gdy wyciągam z torebki, żeby WZIĄĆ, bo przecież będę jechać autem. I nie pamiętałam co było dalej… Dziś miałam wysypywać kubeł ze śmieciami, bo założyłam, że mogłam wywalić przez pomyłkę w tym zaaferowaniu, a gdyby się NIE znalazły to po Nowym Roku planowałam wyrobić. Ale SĄ! Znalazłam gdy szukałam telefonu i to było OBOK 😀

Zaczynamy sezon na zdjęcia z choinką! Czy widzieliście to cudowne zdjęcie Ireny Szewińskiej, które wczoraj śmigało po necie? Choinka na taborecie i pomarszczone na kolanach rajstopy? CU-DO-WNE! Ogłaszam TE święta KLIMATEM na wełniane rajstopy! 🙂 Wiem, że będzie ciepło, ale trudno o coś bardziej domowego! A nasza choinka będzie w tym roku mniejsza, ale rozłożysta… W sumie to NIE wiadomo jak Bibek odniesie się do niej, więc należy oswajać ją stopniowo!

<><>

Byłam na cudownym szkoleniu, chyba bardziej z kulturoznawstwa niż z pedagogiki. Wzięliśmy na warsztat popkulturę w oparciu o disco-polo. Wrócę JESZCZE kiedyś do tego tematu, bo to było baardzo pojemne w wiedzę spotkanie. Ale na koniec musiałyśmy zrobić maski Shazzy i do Ozyrysa zrobić klip! Pod muzę i efekty lat ’80. Będzie o tym więcej, a tymczasem teraz wrzucę kilka foteczek z Kolonii! Muzeum Ludwiga cd. Łucja chciała mieć dużo zdjęć, bo ona swój świat zdjęciami buduje i efekt pozytywny tego jest taki, że widzi, że jednak się garbi. I to bardzo. Odkąd wróciliśmy znowu ćwiczy. Bardzo dobrze!

To takie rozmyte lustro!

I w bonusie ŁOŚ. ON śpiewał :DD Gdyby śpiewał po niemiecku to podchodziło by tym cringem i przesadą pod disco-polo, lecz tylko kręcił głową i ruszał pyskiem śpiewając anglojęzyczne piosenki świąteczne. Bardzo on się NAM podobał!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s