31-szy

Na sobotnich parkrunach mamy w mistrza Polski canicrossu... Znacie to słowo? To trener psów biegowych :0 I on jest Bibi zachwycony 🙂 Że wspaniały będzie z niej pies 🙂 Że jest pełna zapału, ma dobrą technikę i jest wyjątkowo pozytywna. Bardzo to miłe, niemniej jednak, GDY ją zabieram, to zamiast dwóch kółek robię jedno. Obczaiłam już nawet kiedy są biegi człowiek z psem vs inni ludzie ze swoimi psami, ale podobno pies musi mieć rok do takiej zabawy, bo dopiero wtedy umie się skoncentrować na czynności.

Nudy końca lata cd. Lila nocowała u koleżanki, Mieszko poszedł z siostrą na rower, a ja dalej po-wakacyjnie sprzątam. I układam sobie plan na wrzesień. Przyszło mi do głowy, że w kategorii LATO mogę dodać jeszcze NAJ-Porażkę i będą to tajskie lody z oreo, kitty katem i borówkę, które to w wakacyjnej fantazji skomponował sobie, w Sopocie, Mieszko oraz NAJ-innowację, którą było zakładanie na długie trasy butów sportowych do prowadzenia. Zawsze prowadziłam w japonkach i stopa męczy się w nich nieporównywalnie bardziej. Bardzo jest też dumna z naszego NAJ-Eko rozwiązania, czyli przestawienia się z butelek 1,5 litrowych wody na 5 litrowe.

Z lata. Przeszły nam w tych Bieszczadach owce drogę. Jak na zamówienie. Bawaria landscape. Dzieci się ożywiły, że stado poganiały psy. Sziwcie, czyli takie NASZE labradory. Podhalanki, jak na nie miejscowi mówili. A właściwie to nie podganiały, lecz leniwie wlokły się za stadem 🙂

Oraz nasza letnia samochodowa dekoracja. Świnka ze słomy już była, są dwa ołówki, które wystrugała Lilka w Lublinie oraz słomkowy koszyczek jakiegoś słowackiego artysty też z Jarmarku w Lublinie. Ten koszyczek nam kształtem przypominał bieszczadzkie cerkiewki.

Jedna myśl na temat “31-szy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s