Zbaw mnie, a jeśli nie, to znisz

-ten sam serial co ostatnio. drugi sezon początek niespójny, ale gra Brienne, a ja lubię 🙂

Finiszuję! Nadszedł ten moment, o którym mój brat mawia, że zawsze przy przeprowadzkach sporo wywalasz. I myślisz, jak bardzo wielu rzeczy się pozbyłeś. I na samym końcu widzisz, że będziesz miał JEDNĄ wolną szufladę. Lecz na środku pokoju leży kupka rzeczy, z którą nie wiesz co zrobić. I wsypujesz je do tej JEDNEJ wolnej szuflady. TO na razie jest większa kupka niż na jedną szufladę, ale JEST ten moment, kiedy każdą rzecz chwilę oglądam co DALEJ.

Najpierw MAŁA duma. Jutro wywożą mi papier i TYLE wylatuje! 😀 Kupki książek do oddania leżą na stole, ale makulatury wygenerowałam nie mało! (JUTRO)Czeka mnie jeszcze wyprawa do budowlanego ze zwrotami.

Stan total before macie kilka wpisów niżej (tu). Tylna ściana, która była szara – przemalowałam ją na ten sam kolor, jaki jest w sypialni dziewczyn. Miętowy. Plakaty pożółkły. Trąba jestem, bo trzeba było na tych festiwalach sierpniowych zgarnąć plakaty. To bym miała nowe… Odsłonięte legary podtrzymujące dach, zabejcowałam i pokryłam woskiem, żeby lepiej wyglądały. Jest dobrze 🙂

A niżej mamy remontowy fallstart… Jak wszystko jest idealnie, to warto coś skiepścić, żeby niebyło zbyt perfekcyjnie. Czerwona ściana. Resztka farby, którą dawno temu był pomalowany przedpokój. Była za gęsta i za trudna. Wyszło więc umiarkowanie 🙂

<><>

I tak, żeby nie tylko o remoncie, pokażę Wam trzy z kilku zdobyczy jarmarkowych 🙂 Doszły więc DWA małe dzbanuszki, które na razie stoją na zakurzonym budowlanym pyłem kominku… Ogarnę za czas jakiś. Jest mała Ziarnuszka z Białorusi, która ma specjalnie wyszywany fartuszek i stoi obok ubiegłorocznych motanek. I są dwie ukraińskie zadanice, czyli laleczki robione bez użycia ostrych przedmiotów. One tam wyglądają inaczej niż nasze, ale bardzo nam się z dziewczynami spodobały!

3 myśli na temat “Zbaw mnie, a jeśli nie, to znisz

  1. mi to nawet przyszło do głowy, że trzeba pilnować, może oni taki jarmark przed świętami zrobią? To bym miała pod choinkę na prezenty dla wszystkich.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s