finisz

Końcówka roku szkolnego będzie DYNAMICZNA. Rano odwiozłam fotoksiążki do szkoły, żeby czekały już spokojnie na zakończenie roku i zahaczyłam o sklep z workami na śmieci, bo SIĘ skończyły (za dużo śmieci wygenerowałam przez weekend). DZIŚ Mieszko ma egzamin na pas karate. Nie wiadomo jeszcze czy zostanie dopuszczony, bo Sensei uważa, że lepiej żeby podszedł po wakacjach, ale Młody chce już dziś. Dziś też ostatnie zajęcia z pianina Lili i Mieszka.

Jutro jadę z Mieszkiem do fryzjera (z Lilą w piątek), a wieczorem mam ekipę od dachu. Wracając z budowy mają zajrzeć i ocenić uszkodzenia i podać koszta naprawy.

Zakończenie roku jest w środę. Mieszko na 8-smą, Łucja na 11-stą, Lilka na 12-stą. Łucja NIE chce, żebym do niej szła (dobrze). Na 14-stą w środę (powinnam zdążyć) mam dermatologa z Mieszkiem. Chciałabym, żeby był wpięty w system corocznych kontroli, podobnie jak Lila i termin wizyty zaklepaliśmy już jakiś czas temu.

Czwartek to relaks dnia wolnego, kiedy musimy pomyśleć co dalej z wakacjami, a w piątek zaczynają się wyprzedaże!

<>

Pokaże Wam prezent dla Norberta. Chociaż Łucja nie chodzi JUŻ na pianino (od dwóch miesięcy) to dołączyła się do tworzenia. Wybrała i narysowała nutkę (to 16-stka) oraz przyszyła pompony. Wyszywanie ogarnęli Lila z Mieszkiem. Bo zamawiając torby na urodziny Lilki wzięłam więcej. Dwie granatowe z myślą o zakończeniu roku. Jedna dla pana od pianina, druga dla wychowawcy Lili. Projekt nr2 Lila będzie ogarniać DZIŚ :)) Btw. jak dawałam mu dziś fotoksiążki, to wyjął żeby obejrzeć. I się wzruszył przy oglądaniu… Jestem niesamowita! 😀

<><>

Pamiętacie mój zachwyt Billym i Mrs Wheeler? To było najlepsze w Stranger Things 🙂 Spójrzcie na trailera trójki… OooooooN jest wspaniały! :DD

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s