Przeszłość jest jak woda. Kiedy się rozleje, to już na zawsze.

Porwane przez Boko Haram. Kolejny dokument na HBO.

Słaby ten ósmy sezon Gry o Tron. Ale zawsze można liczyć na memy 🙂 Pamiętacie jak Deanerys została przyłapana z kawą na planie? Najlepszy mem z tego wydarzenia to był podpisany kubek. No bo oni w tych coffe-barach podpisują kubki Twoim imieniem. I wszyscy mieli polewkę z tego co ewentualny barista mógł na jej kubku napisać. Zrodzona z burzy matka smoków, z pierwszych ludzi….

Dziś zrobiłyśmy sobie z Lilką szybki wypad zakupowy przed lekcjami. Zielone szkoły coraz bliżej i OBIE panny się szykują. Z Lilką aktualnie jest problem, bo w sklepach dziecięcych ona już NIE mieści się w sekcję „mała dziewczynka” (do 140cm), a gdy przechodzimy na dział „DUŻA dziewczynka”, to NIC nam się nie podoba. Nie ma ani miętowego koloru, ani dużych wzorów, ani kwiatów, ani pasów. NIC. Musi więc panna odczekać chwilę, aż wskoczy w damską -eskę i wtedy ZNAM miejsca, gdzie nie ma ograniczeń z kolorem! 🙂 Poszłyśmy za to na KAWĘ… Niczym u Deanerys podpisano nam kubki i wciągnęłyśmy nasze szejki w w modnym stylu!

<><>

Pokażę Wam też ŚWINKĘ Lilki. Panna na technice przerabia PLASTIK jako tworzywo. I zrobiła świnkę z butelki. Jak widać dodała piankowe uszy, oczy i kręcony OGONEK! I szóstka! 😀

2 myśli na temat “Przeszłość jest jak woda. Kiedy się rozleje, to już na zawsze.

  1. Dawaj pls te damskie sklepy, przyda się wiedza:)
    moja ŻADNA już od dawna nie wchodzi w rozmiarówkę pt. „mała dziewczynka”, zapomniałam w ogóle ze coś takiego istniało.

    Polubienie

  2. U nas największym hitem jest Sinsey. Tam nie ma ograniczeń jeśli chodzi o kolory 🙂 Bardzo też sprawdza się Bershka, chociaż tam zamawiamy właściwie wyłączenie wysyłkowo. W Sinseyu bluzy dla Łucji biorę już m. Lilce jak kupię s to jeszcze w tym ginie. Czasem sa xs, ale jak to powiedział sprzedawca, do nielicznych modeli.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s