Champ

Wszędzie pełno Biegów Zajączka. Były tydzień temu, są w ten weekend i w palmowy weekend też będą!

W tym, który wybraliśmy MY pobiegli Lila z Mieszkiem. Cel był charytatywny, każda złotówka z pakietu szła na pewien szczytny cel, ale atmosfera była mocno Zającowa! Startujący mieli królicze uszy (my NIE, za rok będziemy przygotowani LEPIEJ), rozgrzewkę prowadził gość przebrany za królika, medale były z zającami, a statuetki dla zwycięzców to były figurki WIELKICH królików, które stworzyła pewna artystka.

Najpierw pobiegł Mieszko. Chłopięca rywalizacja, czy to jego, czy w starszych kategoriach wiekowych, była DUŻA. Peleton prowadzili chłopcy ze szkółek piłkarskich. Oni są kondycyjnie świetni! Tym niemniej jednak Mieszko te 500 metrów przebiegł i to zupełnie nieźle!

Ale BOHATERKĄ DNIA jest LILA! Panna zdobyła PODIUM!!! Dobiegła jako druga dziewczynka w swojej grupie wiekowej! Odcinek miała konkretny bo 1200 metrów, ale dała radę! Dostała pięknego drewnianego królika, który nie tylko błyszczy, ale jest też ozdobiony tłoczoną płytką: DRUGIE Miejsce 🙂

Czipa zapomnieliśmy zdjąć i oddać :/ Nie wiem czy ja mam im to teraz odesłać, czy wystarczy jak w przyszłym roku oddam? :/

Moja piękna Łucja NIE biegła. Gdy stawiliśmy się rano w biurze zawodów i spojrzałam na listę powiedziałam: „Łucja, nie masz konkurencji. Nie ma żadnej dziewczynki w Twojej kategorii wiekowej! Jest TYLKO dwóch chłopców! Jak byś nie pobiegła stoisz na podium.” Ale NIE. Nie dała się namówić :/ A miałabym WIĘCEJ królików! :))
A to Lilka przebiega linię mety. Zaraz za linią stoję ja z aparatem i chrypię krzycząc: LILKA!!! MAMY PODIUM!!!!!
Siłę poczuła tak, że zanim dotrwaliśmy do dekoracji panna dźwigała sztangę 🙂


6 myśli na temat “Champ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s