być kobietą, być kobietą

Kontynuując ambitny plan WYPEŁNIENIA wolnych dni pojechałam na specjalne warsztaty. Zawaliłam sobie dzisiejszy DZIEŃ tak, że bardziej już chyba się nie da! A jakby było tego mało dziś jeszcze idę na imprezę :0 I chętnie bym się z niej wykręciła, ale NIE bardzo jest jak, więc zmyłam makijaż, umyłam włosy i zaraz zacznę się szykować…

W połowie lutego odbywa się zawsze kilka fajnych wydarzeń związanych z kobiecością. Z kobiecym ciałem, z byciem kobietą i ciałopozytywnością. Wykłady, dyskusje, warsztaty i targi. Lubię, chodzę i UWAGA! Wzięłam dziś udział w CZTERECH warsztatach. O wszystkich Wam w kolejnych dniach będę opowiadać a dziś wspomnę o dwóch. Jedne to były zajęcia ceramiczne, na których miałyśmy robić broszki z biustami 🙂 Różne, różniaste, bo posiadanie tej części ciała jest fajne 🙂 Mogą być różne, większe, mniejsze, albo bardziej lub mniej symetryczne. Robiłyśmy je z porcelany i te które zrobiłam ja, będą do odbioru za dwa tygodnie.

Drugie z zaliczonych, to zajęcia na które NIE planowałam iść. Gdy powiesili grafik tego co będzie, to pokazałam je Łucji mówiąc, że może za rok na niej pójdziemy? Burknęła, że niekoniecznie… Lecz ostatnio, gdy nie była ze mną, zadzwoniła i powiedziała: Idź, bo ja nie daję rady. Czego dotyczyły? Bólu przy okresie u młodych dziewcząt. Mnie pamiętam bolało bardzo i ona też TE DNI znosi fatalnie. Uczyłam się o masażu brzucha w tym okresie, dostałam butelkę olejku do masażu, który stosują w Indiach na takie problemy oraz uczyłam się używać taśm kinezjologicznych, które można naklejać na brzuch (odcinek między kolcami biodrowymi). Spróbuję na tej mojej ulubionej nastolatce :)) Btw. rok temu w ramach panelu warsztatów byłam na jodze twarzy, a na zajęcia z kaligrafii dotarłam tydzień później.

2 myśli na temat “być kobietą, być kobietą

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s